Svatební agentura

Dodavatelé

Svatební fotograf


Svatební fotograf by Vás měl ohromit svou pozitivní energií, měl by zvládnout komunikaci s větším počtem lidí a měl by si umět získat pozornost a respekt hostů. Pak budou Vaše fotografie obsahovat neopakovatelné momenty svatby.


Spolupracujeme s nejlepšími fotografy v ČR, kteří zachytí rozmanitost nálad a nenechají Vás zapomenout na dojmy a pocity, které Vám v budoucnu oživí nádherné vzpomínky.


Použití špičkové fototechniky považujeme u všech našich fotografů za samozřejmost.

Svatební fotograf Tomáš Vrzala

Svatební fotografie od svatebního fotografa Tomáše Vrzali charakterizuje především úžasná atmosféra, nádherné zachycení důležitých detailů a příjemně rozmlžené pozadí.

Svatební fotograf Štěpán Vrzala

Svatební fotograf Štěpán Vrzala dokáže zachytit atmosféru i za jinak těžko zvládnutelných podmínek, mnohaleté zkušenosti a estetické cítění jdou ruku v ruce s intuicí, rychlými reflexy a špičkovou profesionální technikou Canon s vysoce světelnými objektivy.

Svatební fotograf Kamil Saliba

Svatební den je dnem naprosto jedinečným. Některé zajímavé detaily se časem z paměti vytratí a tak je hezké si je uchovat na svatebních fotografiích. Svatební fotograf Kamil Saliba Vám tyto fotografie nabízí na vysoce profesionální úrovni.

Svatební fotograf David

Fotografování Davidovi přináší každý den do života nové a nevšední zážitky. Kouzlo okamžiku a síla detailu, to je to co fotografii dělá silnou a krásnou. Tvorbou profesionální fotografie se zabývá od roku 2002.

Svatební fotografka Barbora

Schopnost naladit se na lidi a pochopit, co skutečně chtějí, definuje dobrého fotografa. Barbora společně se svými klienty zachycuje jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru vašeho svatebního dne.

Svatební fotografka Renata

V začátcích se Renata věnovala focení módy, reklamních kampaní, oblíbila si přehlídky účesové tvorby a focení soutěží standardních i latinsko-amerických tanců. Po získání těchto zkušeností, ji nadchla schopnost zachytit a zvěčnit velice jedinečné, dojemné a neopakovatelné okamžiky rodinného a milostného života.

Svatební fotograf Jakub

Fotografie je jeho koníček, jeho vášeň. Především mu fotografie dává prostor pro seberealizaci a pro vyjádření toho co si myslí a cítí.

Svatební fotograf Jan

,,Příběh Vašeho svatebního dne budu vyprávět osobitým stylem, s lehkostí a elegancí...

Svatební fotograf Lukáš

Fotografování svateb se věnuje profesionálně od roku 2007 a od té doby ho tato práce zcela pohltila.

Svatební fotograf Milan II

Milan se věnuje fotografování již více než 5 let. Svatby jej uchvátily již při prvním fotografování v roce 2006. Má několikaleté zkušenosti z více jak 60-ti svateb. Řídí se heslem “v jednoduchosti je síla”.

Svatební fotografka Pavlína

Profesionální svatební fotografka.

Svatební fotograf Jiří

Svatební fotograf Jiří je uznávaným profesionálem v oboru svatební fotografie s bohatými zkušenostmi fotografování svateb v Evropě a Austrálii. Fotografický styl svatebních fotografií zahrnuje kreativitu umělecké fotografie a spontánnost fotožurnalistiky.

Svatební fotograf Jiří II

Svatební, reklamní a reportážní fotograf.

Svatební fotograf Lukáš II

Profesionální fotograf.