Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Britské panenské ostrovy

V dávných dobách úkryt krutých pirátských hord, v současnosti útočiště náročných turistů hledajících luxus a soukromí – to jsou Britské panenské ostrovy, stát tvořený malými ostrůvky, které jsou ve skutečnosti vrcholky podmořského pohoří vystupující nad hladinu. Dovolenou tu můžete trávit na jachtě putováním od pevniny k pevnině, nebo v některém z luxusních letovisek často se nacházejících na soukromích ostrůvcích. To vše mluví pro romantickou svatbu strávenou na nejvyšších vrcholcích světa – byť podmořského. Staňte se na chvíli Bohy!


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 79 900 Kč!


Díky našim zkušenostem se svatbami na Britských panenských ostrovech víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám. Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.
Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získáváme od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku a případně bezplatnou osobní schůzku.