Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Maledivy

pouze neformální sňatek

Maledivy se rozkládají na téměř 1200 ostrůvcích obklopujících korálové atoly v Indickém oceánu nedaleko jižní Asie. Nádherná topická příroda rozmanitých ostrovů a ostrůvků se nachází nad hladinou moře, ale ještě čarovnější svět korálů, rybek, ale i potopených vraků najdete na mořském dně. Není divu, že tato oblast je jednou z nejvyhledávanějších milovníky potápění.
Naše úřady sice neuznávají sňatek uzavřený v této malebné zemi za platný, nicméně vám nabízíme možnost zpečetit tu sou lásku originálním, neformálním obřadem, který můžete spojit s líbánkami, o nichž budete vyprávět ještě vnoučatům. Oficiálně pak můžete své úmysly potvrdit na radnici po návratu. Proč mít jen jednu svatbu, když si to můžete užít hned dvakrát?


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 87 500 Kč!


Díky našim zkušenostem s neformálními sňatky na Maledivách víme, že každý náš klient má svá individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám.
Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem. Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získáváme od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku a případně bezplatnou osobní schůzku.