Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Mauricius

Tropický ostrov vulkanického původu, je součástí souostroví Maskarén, v západní části Indického oceánu, na jih od Seychllských ostrovů a na východ od Madagaskaru. Mauricius, někdy rovněž označován jako Mauritius, je jedním z nejkrásnějších míst Indického oceánu. Tvář ostrova tvoří především krásné dlouhé písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Pláže na pobřeží tyrkysového moře se táhnou po celém obvodu ostrova a jen pár metrů od pobřeží lze pod hladinou moře spatřit neuvěřitelné korálové útesy s bohatým podmořským životem. Příležitostí k plavání, potápění, surfování, windsurfingu i slunění je Mauricius doslova plný.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 48 900 Kč!


Díky našim zkušenostem se svatbou na Mauritiu víme, že každý náš klient má svá individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám.
Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty pro svatbu na Mauritiu a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.
Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získává od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku pro svatbu na Mauritiu a případně bezplatnou osobní schůzku.